Bu Tarz Benim TV8 ekranlarında

Bu Tarz Benim birbirinden iddialı yarışmacıların katılımıyla izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2015 14:37
Değiştirme Tarihi: 12.01.2015 15:47
Bu Tarz Benim birbirinden iddialı yarışmacıların katılımıyla izleyicinin karşısına çıkıyor.

Bu Tarz Benim ile ilgili tüm haber ve videolara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz. Ekranların en sevilen ve takip edilen moda yarışması Bu Tarz Benim yeni bölümleriyle TV8 ekranlarına geliyor. Bu Tarz Benim'in yarışmacıları ile ilgili merak ettikleriniz, Bu Tarz Benim'in tüm bölümleri ve Bu Tarz Benim ile ilgili tüm gelişmeler acunn.com'da.

Gerçek jüri ve gerçek sunususu ile TV8'de

Bu Tarz Benim, gerçek jürisi Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve gerçek sunucusu Öykü Serter ile TV8 ekranlarına geliyor.

Birbirinden iddialı yarışmacılar!

“Nerede nasıl giyinilir? En iyi ben bilirim” iddiasında bulunan yepyeni 14 yarışmacı Türkiye’nin En Tarz Kadını unvanını elde etmek için Bu Tarz Benim'de kıyasıya yarışacak.

Jüride Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu, sahne arkasında tüm tecrübesiyle Uğurkan Erez ve onlara sunumuyla eşlik eden Öykü Serter ile 14 yarışmacı, her hafta kendilerine verilecek bütçe ile haftanın konseptine en uygun kıyafetleri seçmeye çalışacak ve hesaplı ama doğru giyinebilmenin tüyolarını verecekler.

Hafta içi her gün TV8'de

Bu Tarz Benim hafta içi her gün 15.30'da TV8 ekranlarında olacak.

Hafta içi yapılan yayınlarda her gün kendi seçtikleri farklı bir konsept ile çıkan yarışmacıları, jüri değerlendirecek. En çok “Tarzsın” yorumunu alan yarışmacı hafta sonu yapılacak olan elemeye dokunulmazlık ile katılacak.

Konuk sanatçılar ile renklenecek Cumartesi Eleme gecelerinde ise; yarışmacılar jüri üyeleri tarafından puanlandırılacak ve her hafta bir yarışmacı hayallerine veda edecek.

bu Tarz Benim haberleri