Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu İddia İkisini de Şımartır

Bu İddia İkisini de Şımartır

Yaz bitimine doğru Los Angeles’ta düğün yapmayı planlayan Saat ve Doğulu’ya bir inşaat firmasından 3 milyon liralık reklam kampanyası teklifi geldi.

17.07.2012 09:24

Yaz bitimine doğru Los Angeles’ta düğün yapmayı planlayan Saat veDoğulu’ya bir inşaat firmasından 3 milyon liralık reklam kampanyası teklifi geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.Dizilerde bölüm başına 50 bin lira ile en çok kazanan oyuncular arasında bulunan Beren Saat’in teklife sıcak baktığı, bunun üzerine Kenan Doğulu’nun da projeyi onayladığı iddia ediliyor.KAZANDIĞIYLA EV ALIYORKenan Doğulu, kardeşi Ozan Doğulu ile geçen ay bir çay firmasının içeceği için kamera karşına geçti. Ağabey kardeş 10 saniyelik reklam filminden 1 milyon TL almıştı. Beren Saat de daha önce reklam filmlerinde oynamış ve hatırı sayılır meblağlar kazanmıştı.Saat, geçen yıl bir deodoran firmasından 750 bin lira, cips firmasından 850 bin lira kazandı.Genç yıldız kazandıklarıyla Etiler’de 5 milyon liraya lüks bir daire satın aldı.Son günlerin gözde çifti Beren Saat ve Kenan Doğulu’ya bir inşaat firmasından reklam teklifi geldi. Firma bu yaz sonunda evlenmeyi düşünen çifte 3 milyon lira önerdi. Doğulu ve Saat’in teklife sıcak baktığı öğrenildi.Bugün Beren Saat Ve Kenan Doğulu Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil