Bu görüntüler kan dondurdu! Ayakları kesilmiş halde ölü bulundular

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde meydana gelen olay, kan dondurdu. Ayakları kesilen 2 kedinin ölü bulunduğu olay üzerine polis inceleme başlattı.

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2021 20:36
Değiştirme Tarihi: 29.10.2021 20:56
Bu görüntüler kan dondurdu! Ayakları kesilmiş halde ölü bulundular

Manisa Turgutlu'nun Selvilitepe Mahallesi Hakan Uykan Parkı'nda meydana gelen olayda, ayakları kesilmiş 2 kedi ölü bulundu. Sosyal medyada paylaşılan kedilerin görüntüleri üzerine Turgutlu Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Seyhan Sallıtepe konuyu gündeme taşıdı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sallıtepe 'Manisa Turgutlu Selvilitepe Mahallesi Hakan Uykan Parkı'nda ölü bulunmuş yavrumun 4 bacağını da kesmişler. Bunu yapan caniler aramızda bizlerle birlikte yaşıyor. Bugün bunu bu masuma yapan insana neler yapar siz düşünün. Bunu yapanı bulmak tüm halkın sorumluluğunda bu vahşeti yapanı bulmalıyız!" dedi.

Olayla ilgili açıklamalarını detaylandıran Sallıtepe, "Bir kaç gündür, aynı bölgede çok fazla kedi ve köpeğin benzer şekilde uzuvlarının kesilip öldürüldüğü yönünde ihbarlar geliyor, ancak şu anda bulabildiğimiz bir yetişkin ve bir yavru kedi ölüsü var, ikisinin de ayakları kesilmiş vaziyette. Öte yandan gelen ihbarlarda aynı bölgede, farklı zamanlarda çok sayıda özellikle siyah renkte kedi ve köpeğin öldüğü yönünde bilgiler var. Bunları yapan kim veya kimler ise cezasını çekmesini istiyoruz" şeklinde konuştu. 

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

(DHA)

İlgili Sayfalar: Playlist