Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu Fotoğrafa Yapılan Yorum Pınar'ı Çıldırttı!

Bu Fotoğrafa Yapılan Yorum Pınar'ı Çıldırttı!

Geçen hafta eşi Yağmur Atacan'ın kendisine sarıldığı bir pozuyla ilgili bir takipçisinin yorumu Altuğ'u çileden çıkardı.

13.08.2012 16:02

Geçen hafta eşi Yağmur Atacan'ın kendisine sarıldığı bir pozuyla ilgili bir takipçisinin yorumu Altuğ'u çileden çıkardı.Takipçi "Herkesin gözu önünde günah" yorumu yaptı. Altuğ da "Günah olan şey ne? Nikahlı eşimin bana sarılması mı?" diyerek tepki gösterdi.Bir başka takipçisi de Pınar Altuğ'un kaşlarına taktı. Bir takipçisi Altuğ'a "Her şey hoş da şu kaşların ne kadar kötü, Bu hale getiren duzeltebiliyor" dedi. Altuğ da "Valla yapacak birsey yok. Eğer kaşım çıkıyor olsaydı elbet ben de isterdim düzeltmeyi" yanıtı verince takipçisi Altuğ'un "Seni harika görmeyi istemekten dolayı bu eleştiri" cevabını vererek gönlünü almaya çalıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.Elbiseyi kınada giyecekBir başka takipçisi de Altuğ'dan kıyafetini istedi ve "Pınar hanım elbisenize bayıldık kardesim kına geccesinde öyle bir elbise giymeyi çok istiyordu. lütfen bize gönderin" dedi. Altuğ da "Elbiselerim bende kalmıyor modacıma geri gidiyor" yanıtını verdi. Pınar ve Yağmur Atacan Çiftinin Bodrum Tatili! Foto Galerisi İçni Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil