Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Boxun Yıldızları başlıyor! Boxun Yıldızları'nda kimler yarışacak?

Boxun Yıldızları başlıyor! Boxun Yıldızları'nda kimler yarışacak?

Boksun Yıldızları çok yakında TV8 ekranlarında başlıyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı Boksun Yıldızları yarışmasının merak ettiğiniz detayları haberimizde...

05.10.2017 15:40

Boksun Yıldızları ringlerde görülmemiş bir heyecanı ekranlara taşıyacak. Birbirinden ünlü isimler TV8 ekranlarında ringlere çıkacak. Heyecanın bir an olsun eksik olmayacağı Boksun Yıldızları yarışmasında 8 erkek 6 kadından oluşan yarışmacılar ringte kozlarını paylaşacak. Sıkı bir antrenman sürecinden geçerek hazırlanan yarışmacılar izleyenleri ekrana kilitleyecek. Gözünüzü kırpmadan izleyeceğiniz Boksun Yıldızları yarışması Bilgehan Demir'in anlatımı ve Adem Kılıççı ile Dilara Gönder'in yorumlarıyla TV8 ekranlarına gelecek.

Boksun Yıldızları'nda kimler ringe çıkacak?
Birbirinden ünlü ve alanında büyük başarılara imza atan isimler Boksun Yıldızları'nda ringe çıkacak. Erkeklerde: Bülent Çetinaslan, Şenol İpek, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sami Levi, Baki Mercimek, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş; Kadınlarda ise Fulya Keskin, Aycan Demirci, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Asena, Ayşıl Özanlan mücadele edecek.

Boksun Yıldızları ne zaman başlayacak?
TV8'in yeni yarışma programı Boksun Yıldızları ünlü isimleri ringe çıkaracak. Bilgehan Demir'in anlatımı ve Adem Kılıççı ile Dilara Gönder'in yorumuyla TV8 ekranlarındaki yerini alacak olan Boksun Yıldızları çok yakında izleyicisiyle buluşacak.

Boksun Yıldızları ile ilgili merak ettikleriniz Acunn.com'da...

Yorumlar | 1
üye profil
ostrudamus 11 ay önce
izlemeyen yoktur