Boşanma aşamasında olduğu 5 aylık hamile eşini karnından bıçaklayıp kayıplara karıştı

Kayseri'de, boşanma aşamasında olduğu ve 5 aylık eşi Buket T.'yi bıçaklayan 25 yaşındaki Mustafa Aykut T., kayıplara karıştı. Ağır şekilde yaralanan Buket, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 16:05
Değiştirme Tarihi: 20.09.2020 16:05
Boşanma aşamasında olduğu 5 aylık hamile eşini karnından bıçaklayıp kayıplara karıştı

Kayseri Melikgazi ilçesinde yaşayan Mustafa Aykut T. ve eşi Buket T. 2 yıl önce hayatılarını birleştirdi. Mustafa 25, Buket ise 24 yaşındaydı. Genç çift, geçtiğimiz ay bir anlaşmazlık yaşadı ve Buket babası Ramazan Şahin'in evine gitti.

Mustafa Aykut T. işsiz, eşi Buket ise 5 aylık hamileydi. Bugün saat 12.30 sıralarında ise eşi ile görüşme için kayınpederinin evine gitti. Buket, eşiyle görüşmek istemediğini söyled. 

Tartışma çıktı ve Mustafa, hamile eşini karnından bıçakladı. Genç kadın kanlar içerisinde yere yığılırken, Mustafa Aykut T. olay yerinden kaçtı.

Ailesinin evde olmadığı sırada bıçaklı saldırıya uğrayan Buket T., çağrılan ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyata alınan genç kadının durumunun ağır olduğu, 5 aylık bebeğin ise durumunun henüz bilinmediği öğrenildi.

Polis kaçan Mustafa Aykut T.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

DHA