Boksör Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar'ın acılı annesi konuştu

Boksör Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından katledilen Zeynep Şenpınar'ın annesi Aruz Şenpınar dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Zeynep Şenpınar'ın ayrılık kararı sonrası sürekli tehdit edildiğini söyleyen acılı anne, Selim Ahmet Kemaloğlu'nun kızından zorla para aldığını ifade etti. Zeynep Şenpınar'a abileri tarafından sık sık para gönderildiğini belirten Aruz Şenpınar, 20 gün önce 1000 Euro gönderdiklerini söyledi. Bu paranın ortada olmadığını ifade eden Aruz Şenpınar, kızının künyesinin, 4 bileziğinin ve paralarının nerede olduğunu sordu. 

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 11:15
Değiştirme Tarihi: 30.05.2020 11:15
Boksör Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar'ın acılı annesi konuştu

25 yaşındaki Zeynep Şenpınar, Muğla'da Ramazan Bayramı'nın 1. gününde, ayrıldığı eski erkek arkadaşı boksör Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından şiddete uğradı ve ardından bıçaklanarak öldürüldü. Şenpınar'ın cenazesi, memleketinde toprağa verilirken, annesinin feryatları tüm ülkenin yüreğini yaktı. Sesi çok güzel olan Zeynep Şenpınar'dan geriye mezun olduğu annesi ve arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğraflar ve o güzel sesiyle söylediğ türkülerin videoları kaldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bayramın 2. günü kızını kara toprağa veren acılı anne Aruz Şenpınar, günler sonra kızının mezarını yeniden ziyaret etti. Acısı taze olan annenin sözleri, herkesin yüreğini yaktı. 

Katil zanlısı Selim Ahmet Kemaloğlu'yla ilgili çarpıcı ifadeler kullanan anne Aruz Şenpınar, Kemaloğlu'nun kızıyla 1 ay konuşup ayrıldıklarını, çok uzun konuşmadıklarını söyledi. Ayrılık sonrası kızının katil zanlısı tarafından sürekli rahatsız edildiğini söyleyen anne Şenpınar, Zeynep'in o zamanlarda da şiddet gördüğünü belirtti.

Kızına her ay kendisi ve yurtdışındaki ağabeylerinden düzenli olarak para gönderildiğini söyleyen anne Aruz Şenpınar, katil zanlısının bu paraları zorla aldığını ifade etti.

Zeynep Şenpınar'ın cenazesini yakınlarıyla birlikte kendisinin yıkadığını söyleyen acılı anne, o anları bir daha unutmayacağını söyledi. Kızının her tarafının mosmor olduğunu söyleyen Aruz Şenpınar, bıçak darbelerinin çok olduğunu dile getirdi.  "Kızım çok çırpınmış. Kızımı kendi elimle yıkadım. Elleri, her tarafı mosmordu, her tarafı delik deşikti. Kendi ellerimle yıkadım, yengesi, halamın kızı vardı hepsi şahittir. Ne yapayım ne diyeyim bu katile? Katil Allah'ından bulsun" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a seslenen Aruz Şenpınar, "Kimsenin kızı ölmesin, kimsenin annesi sızlamasın. Emine hanımdan yardım istiyorum. Benim yüreğim yanmış başka kimsenin yanmasın. Gelinlik yerine kefen giydi kızım" diye konuştu.

Kaynak: DHA