Bodrum'da Kurban Bayramı yoğunluğu! Belediye Başkanı uyardı...

Yerli turistler Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek Bodrum'a akın etti. Şehir içinde yaşanan yoğunluk nedeniyle trafik durma noktasına gelirken, sahiller ise doldu taştı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise, yerli turistin 750 bini aştığını söyleyerek ''Lütfen maske, mesafe, hijyen kurallarına uyalım''

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2020 17:29
Değiştirme Tarihi: 30.07.2020 17:29
Bodrum'da Kurban Bayramı yoğunluğu! Belediye Başkanı uyardı...

Kurban Bayramı'nı Bodrum'da geçirmek isteyen yerli turistler şehire adeta akın etti. Bodrum'da yaşanan yoğunluk sebebiyle şehirde trafik durma noktasına geldi.

BELEDİYE BAŞKANI UYARDI: LÜTFEN KURALLARA UYALIM

Bodrum’daki yoğunluğun ardından Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise yerli turistin 750 bini aştığını söyleyerek "Bodrum’da inanılmaz bir yoğunluk oluşmaya başladı. Lütfen maske, mesafe, hijyen kurallarına uyalım. Corona virüs (Covid-19) salgını tüm yurtta halen devam ediyor. Lütfen tüm kurallara uygun bir şekilde bayram tatilini geçirelim" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

HİJYEN KURALLARI ÜST SEVİYEYE ÇIKARILDI

Birçok otel, pandemi sürecinin ardından ilk kez tam doluluğu yakalayabildi. Turizmciler Kurban Bayramı'nda gelen yerli ve yabancı turistler için hijyen kurallarını en üst seviyeye çıkardı. Otellere giren turistlere ateş ölçümleri yapılıp, maske ve hijyen jelleri dağıtılıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.