Bodrum'da güpegündüz rezalet olay! Çırılçıplak yüzüp, cinsel ilişkiye girdiler...

Bodrum'da güpegündüz yaşanan rezalet olay büyük tepki çekti. Bodrum'un Haremtan Koyu'na giden erkek grubunun çırılçıplak yüzüp, cinsel ilişkiye girdiği anlar vatandaşları çileden çıkardı. Tepkiler üzerine iki kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2020 13:44
Değiştirme Tarihi: 02.10.2020 13:44
Bodrum'da güpegündüz rezalet olay! Çırılçıplak yüzüp, cinsel ilişkiye girdiler...

Bodrum'un en güzel koyları arasında yer alan Haremtan Koyu'nda güpgündüz adeta bir rezalet yaşandı. Koya giden erkek grubu açık alanda çırılçıplak yüzdü ve daha sonrasında cinsel ilişkiye girdi. Çirkin görüntülerin yer aldığı olay sonrası vatandaşlar büyük tepki gösterdi. Tepkiler üzerine iki kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Bodrum en güzel koyundan gündüz vakti çırılçıplak denize giren ve cinsel ilişkiye giren erkek grubu bu kadarına da pes dedirtti. Koya sabah saatlerinde gelen erkekler Haremtan Koyu'nda akşama kadar çırılçıplak yüzdükleri ve ilişkiye girdikleri öğrenildi. Yaptıkları rezaleti gören vatandaşlar, yerli ve yabancı turistler ise bu duruma isyan etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

POLİS 2 KİŞİYİ GÖZALTINA ALDI

Değirmenler mevkisi ve Haremten Koyu’nda, kamusal alanda yaşanan çirkin görüntülerle ilgili, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan'ın talimatıyla harekete geçildi. Emniyet güçleri bölgede yaptıkları baskında 2 kişiyi gözaltına aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Türk Ceza Kanununda "Hayasızca Hareketler Suçu" olarak tanımlanan ve 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası bulunan eylemlerle ilgili olarak bölgeyi mercek altına alacağı öğrenildi.

İHA