Bodrum'da elleri kelepçeli halde ölü bulunmuştu! En son yemek siparişi vermiş

Muğla'nın turizm cenneti ilçesi Bodrum'da yalnız yaşayan Ukrayna vatandaşı Kristina Novytska'nın yemek siparişi verdikten sonra hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2021 17:05
Değiştirme Tarihi: 03.01.2021 17:05
Bodrum'da elleri kelepçeli halde ölü bulunmuştu! En son yemek siparişi vermiş

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yalnız yaşadığı evinde elleri arkadan kelepçeli, başına poşet geçirilmiş olarak ölü bulunan ve kapının arkadan kilitli olması nedeniyle intihar ettiği sanılan Ukrayna vatandaşı Kristina Novytska'nın, en son yemek siparişi verdiği ortaya çıktı.

Novytska'nın sunucu Alp Kırşan ile komşu oldukları öğrenildi. Eskiçeşme Mahallesi'ndeki 32 villanın bulunduğu bir sitede yaşayan Ukraynalı Kristina Novytska'dan 2 gündür haber alamayan komşuları, dün saat 16.30 sıralarında durumu ailesine bildirdi. Kendilerinin de kızından haber alamadıklarını belirten Novytska'nın ailesi, ev sahibini aradı. Eve çilingir yardımıyla giren ev sahibi, Kristina Novytska'yı sandalye üzerinde, elleri arkadan kelepçeli ve başına poşet geçirilmiş halde buldu.

Ev sahibinin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinni yaptığı kontrolde Novytska'nın yaşamını yitirdiği belirlendi.