Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı çıldırtan görüntü: Temizletmeyeceğim

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Sabah yürüyüş yaparken karşılaştığı manzara karşısında şaşkınlık yaşayan Aras, çöplerin yoğun olduğu sahilde fotoğraf çekerek tepki gösterdi. Yere atılan bu çöpleri toplatmayacağını belirten Ahmet Aras, çöpleri yere atanların tekrar gelip burada oturmasını istedi.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2020 14:04
Değiştirme Tarihi: 18.11.2020 14:04
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı çıldırtan görüntü: Temizletmeyeceğim

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yürüyüş yaptığı Yahşi sahilinde karşılaştığı manzara sonrası sosyal medyadan isyan etti. Sahili ve yürüyüş yollarını çöp içerisinde gören Başkan Aras bu tablonun fotoğrafını çektirerek, bundan sonra buradaki çöpleri temizletmeyeceğini ifade etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, hemen yanlarında çöp kovası dururken yerlere atılıp çevreyi kirleten çöplerin fotoğrafını paylaşarak çevreye karşı gösterilen bu duyarsızlığa ve ortaya çıkan tablo karşısında sosyal medya hesabından açıklama yaparak "Bu sabah, Yahşi-Taşlıkburun, çöp kovası ve çevresi. Akşam aynı kişiler geldiklerinde bu şekilde bulmaları için temizletmeyeceğim. Bakalım ne düşünecekler?" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Başkan Aras geçtiğimiz aylarda da benzer bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak vatandaşları çevreye karşı daha duyarlı olmaya davet etmişti.

Etiketler: Ahmet Aras