43 yaşında ilk kez cinsel ilişkiye girecekti! Bu sefer de...

43 yaşında ilk kez cinsel ilişkiye girecekti! Bu sefer de...

Geçirdiği kaza sonucu küçük yaşta cinsel organını kaybeden tüm hayatını cinsel ilişkiye girmeden geçiren 43 yaşındaki Mohammed Abad, yeni bir talihsizlik yaşadı.

Henüz küçük bir çocukken geçirdiği bir kazada cinsel organı kopan ve bu nedenle tüm hayatını cinsel ilişkiye girmeden geçiren 43 yaşındaki Mohammed Abad, yeni bir talihsizlik yaşadı. Abad, trafik kazası geçirip bacağını kırınca kısa süre önce kendisine takılan biyonik penisi kullanmayı yine ertelemek zorunda kaldı.

İskoçya’nın Edinburgh kentinde yaşayan Abad, 118 zorlu ameliyat geçirdikten sonra işlevsel biyonik bir cinsel organa  kavuşmuştu. Abad’ın İngiliz basınına anlattığı ilginç hikayesini duyan 35 yaşındaki hayat kadını Charlotte Rose ise talihsiz adamla ücret almadan ilişkiye girmek istediğini duyurmuş, Abad da bu teklifi kabul etmişti.

Abad, Rose ile ilişki yaşamak için sabırsızlandığını ve bu deneyimden sonra aşık olacağı kadını bulup bir aile kurmak istediğini söylemişti.

Ancak İskoçya’daki şehirlerarası bir otobanda ciddi bir trafik kazasına karışan Abad, bacağını kırdı ve beyin sarsıntısı geçirdi.

Kaza nedeniyle Rose ile olan buluşmasını ertelemek zorunda kalan Abad, İngiliz Sun gazetesine yaptığı açıklamada, “Bu olayın moralimi bozmasına izin vermiyorum. Bunun için o kadar uzun süre bekledim ki birkaç hafta daha beklemek zorunda olmayı sorun etmiyorum” dedi.

Görüntülenme : 2041 Güncelleme Tarihi: 10/01/2016 17:05:51
Yayınlanma Tarihi: 10/01/2016 16:17:00

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin