Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Birbirlerini sildiler

Birbirlerini sildiler

3 yıldır flört eden popüler çiftin ayrıldığı kesinleşti. Ceylan Çapa, Burak Özçivit’in kardeşinin düğününe gitmedi. İkili, beraber çektirdikleri tüm fotoğrafları da instagram’larından sildi.

09.06.2014 02:46

Bir haftadır süren ‘ayrıldılar’ dedikodusu gerçek çıktı. Üç yıldır flört eden oyuncu Burak Özçivit ile işletmeçi Celal Çapa’nın kızı Ceylan Çapa, ilişkilerine nokta koydu.

Haber ile ilgili metin girin!. KRONİK KISKANÇLIKGeçen hafta Özçivit’in kız kardeşinin nişanına gitmeyen Çapa, önceki gün gerçekleşen düğüne de katılmadı. Ayrılığın ikinci ispatı ise çiftin beraber çektirdikleri tüm fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silmeleri oldu. İkilinin aşklarının bitme sebebi olarak Burak Özçivit’in 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe’ye filminde oynamayı teklifi etmesi gösterilse de asıl nedenin Ceylan Çapa’nın Fahriye Evcen’le başlayan kronik kıskançlık krizlerinin olduğu iddia ediliyor. Burak Özçivit, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinden ayrıldıktan sonra ‘Çalıkuşu’nda Fahriye Evcen’le başrolü paylaşmıştı.  Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil