Bir hafta içinde eşi, kayınvalidesi ve görümcesi öldü: Üzüntüden bebeğini de kaybetti

Mersin'de çok acı olay... Bir hafta içinde eşini, kayınvalidesini ve görümcesini koronavirüs sebebiyle kaybeden 7 aylık hamile B.K., bu üzüntüyü ve stresi kaldırmadı ve bebeğini de kaybetti. 

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2020 13:49
Değiştirme Tarihi: 25.11.2020 13:49
Bir hafta içinde eşi, kayınvalidesi ve görümcesi öldü: Üzüntüden bebeğini de kaybetti

Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan 37 yaşındaki iş insanı Murat Karabulut, rahatsızlanarak hastaneye yatırıldı. Karabulut'a hastanede yapılan test sonucu koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Sonrasında annesi ve kız kardeşi Fadime Karabulut ile Selda Karabulut'a da testler yapıldı. Onların da testleri pozitif çıktı ve kısa süra sonra durumları ağırlaştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Tedavisi Tarsus Devlet Hastanesi sürdürülen Murat Karabulut, 8 gün önce koronavirüsle olan mücadelesini kaybederek hayata gözlerini yumdu. Annesi Fadime Karabulut ondan 2 gün sonra, Sivaslılar Derneği yöneticisi olan kız kardeşi Selda Karabulut ise dün aynı hastanede vefat etti. Anne, oğlu ve kızı, aynı mezarlıkta yan yana toprağa verildi.Ailenin diğer kızı Şehriban Bircan'ın da koronavirüs tedavisi gördüğü, durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÜZÜNTÜDEN BEBEĞİNİ KAYBETTİ

Bir hafta içinde eşini, kayınvalidesini ve görümcesini kaybeden 7 aylık hamile B.K. ise yaşadığı üzüntü ve strese dayanamadı. Fenalaşan anne adayının, yakınları tarafından kaldırıldığı özel hastanede bebeğini kaybettiği belirlendi. Erkek olduğu bildirilen bebek, sezaryen ile alındı. Tarsus Şehir Mezarlığı'nda defnedilen bebeğin cenazesinde gözyaşları sel oldu. Cenazede 2 çocuk annesi B.K.'nın yakınlarının yardımı ile ayakta durabildiği görüldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: DHA