Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu

Bir dizi aşkı daha gerçek oldu. “Kayıp Şehir” dizisinde başrolü paylaşan Gökçe Bahadır ve İlker Kaleli, el ele görüntülendi.

27.01.2013 04:04

Bir dizi aşkı daha gerçek oldu. “Kayıp Şehir” dizisinde başrolü paylaşan Gökçe Bahadır ve İlker Kaleli, el ele görüntülendi."Kayıp Şehir”de başrolü paylaşan Gökçe Bahadır ile İlker Kaleli hakkındaki aşk dedikoduları gerçek çıktı.Dizide iki aşığı canlandıran Bahadır ve Kaleli, önceki akşam Kadıköy’de görüntülendi.Shaft adlı gece kulübünde eğlenen ikili, mekândan el ele ayrıldı. İki oyuncu, görüntülendiklerini fark edince ellerini ayırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.Kaleli, aşk soruları karşısında önce “iddia” dedi. Ancak Bahadır’la göz göze gelince ilişki yaşadıklarını kabul etti.Konuşmak istemeyen ve soruları yanıtsız bırakan ikili, Kaleli’nin aracına binerek oradan uzaklaştı.İlginç tesadüfBahadır’ın sekiz ay evli kaldığı ve geçtiğimiz yılın şubat ayında boşandığı Ali Sunal da bir hafta önce aynı mekânda manken Gamze Karaman’la görüntülenmişti. Haber ile ilgili metin girin!.Hürriyet / İbrahim ŞAHİN
Yorumlar | 0
üye profil