Binlerce kişi hep beraber 'Kazanmak Kafada Başlar' dedi

Binlerce kişi hep beraber 'Kazanmak Kafada Başlar' dedi
Yayınlanma Tarihi: 20.05.2018 14:52 | Değiştirme Tarihi: 20.05.2018 14:55

Türkiye’de basketbolun gelişmesine yönelik destek ve projeleri ile yer alan Head&Shoulders’ın Zorlu PSM’de düzenlenen etkinliğine çok sayıda ünlü isim katıldı.

EuroLeague Basketball’un “Özgüven Sponsoru” Head&Shoulders, Euroleague Final-Four'da yarışan takımlara desteğini “Kazanmak Kafada Başlar” diyerek gösterdi.
 
Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders, “Özgüven Sponsoru” olduğu EuroLeague Final Four’da yarışan takımlar; Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı ile Zalgiris Kaunas’a İstanbul’da düzenlediği maç izleme organizasyonu ile destek oldu. “Kazanmak Kafada Başlar” diyen Head&Shoulders desteğini düzenlediği maç izleme etkinliği ile gösterdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

2018 EuroLeague Final Four organizasyonunun ilk maçında Zalgiris Kaunas ile karşılaşan Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı, maçı 76-67 skorla kazanarak finale yükseldi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Türkiye’de basketbolun gelişmesine yönelik destek ve projeleri ile yer alan Head&Shoulders’ın 18 Mayıs Cuma günü Zorlu PSM’de düzenlenen maç izleme etkinliğine; Pelin Öztekin, Merve Çağıran, Seda Güven, Didem Soydan, Sercan Badur, Fatma Turgut, Ege Kökenli, Ezgi Avcı, Hatice Aslan ve Nilay Cafer gibi birçok ünlü isim cesur saç modelleri ile katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

EuroLeague Basketball’un “Özgüven Sponsoru” Head&Shoulders bugün yine Zorlu PSM’de gerçekleşecek dev ekranda final maçı izleme organizasyonunda, şampiyonluk yolundaki takımların yanında olacak.