Bilim Kurulu toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

Bilim Kurulu toplantısı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, artmaya devam eden koronavirüs vaka sayılarının ardından birçok kişinin gündemin yer almaya başladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca önderliğinde toplanan Bilim Kurulu toplantısında yeni kararların alınıp alınmayacağı merak ediliyor. Peki, Bilim Kurulu toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 10:54
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 10:54
Bilim Kurulu toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

Koronavirüs vaka sayılarının artmasıyla birlikte Bilim Kurulu toplantısının ne zaman yapılacağı, birçok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. Koronavirüsün gidişatıyla ilgili toplanan Bilim Kurulu'nda yeni ne kararlar alınacak merak ediliyor. Peki, Bilim Kurulu toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN? 

Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamada, Kabine Toplantısının 2 haftada bir yapılacağı duyurulmuştu. Bu nedenle Kabine Toplantısının 26 Nisan günü gerçekleşmesi bekleniyor.

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN? 

Bilim Kurulu'nun kabine toplantısı öncesinde 19 Nisan Pazartesi ya da 20 Nisan Salı günü bir araya gelmesi bekleniyor. Konuya dair net tarih bilgisi netleştiği takdirde haberimizde yer vereceğiz.