Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rahat olun!

Rahat olun!

“Önüme yüzlerce oyuncu ismi geliyor. Kaçanlar için üzülecek vaktimiz ise yok. Bütçemiz belli, ancak taraftarımız merak etmesin. Gelecek sezon hem güçlü hem de savaşçı bir takımla sahada olacağız. “Fernandes, Beşiktaş'ı silmişti. Gökhan defteri kapandı ama

12.06.2014 05:48

Beşiktaş'ta transfer anlamında henüz net bir girişimin ya da resmiyete dökülen bir durumun oluşmaması, taraftarı yeni sezon öncesi tedirgin ediyor... Gündeme gelen isimlerle ilgili bir gelişme olmaması, Siyah-Beyazlı camiada, hem Devler Ligi gruplarına kalınması hem de ligde zirveye oynanması anlamında negatif düşüncelerin belirmesine sebebiyet verdi. Ancak Kara Kartal'ın teknik direktörü Slaven Bilic, yakın çevresine yaptığı açıklamalarda, adeta taraftara 'Rahat olun' mesajını gönderdi. Bilic'in yeni sezon öncesi, "Önüme yüzlerce oyuncu ismi geliyor. Bunların hepsini almaya kalsak, her maça farklı oyuncularla çıkarız! Taraftarın hissettiklerini anlayabiliyorum. Ancak kaçan oyuncular için üzülecek vaktimiz yok. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için en ufak ayrıntıyı bile düşünüyoruz. Karşımızda önemli bir gerçek var; bu da maddi sebepler. Bütçemiz belli... Bir yandan da stadın tamamlanması için fedakarlıklar devam ediyor. Ancak kimse merak etmesin, gelecek sezon hem güçlü hem de savaşçı bir takım kuracağım" dediği öğrenildi.

'Bekleyip ne olacağını göreceğiz...'Takımdaki oyuncular ve transferde ismi geçenler hakkında da görüş bildiren tecrübeli çalıştırıcının, "Fernandes, zaten Beşiktaş'ı kafasından çıkarmıştı. Kendisine yeni takımında başarılar diliyorum. Gökhan Töre için Rubin Kazan çok para istedi ve bu iş olmadı. Artık Gökhan defteri kapandı. Ancak Hugo Almeida'nın kalması anlamında yönetime talebimi ilettim. Bundan sonrası, kulüp ve oyuncu arasındaki görüşmelere bağlı. Demba Ba ve Gomis elbette iyi futbolcular ama bizim onları alacak bütçemiz şu an için yok. Elimizdeki imkanlarla bize faydalı olacak oyuncular üzerinde duruyoruz. Bekleyip ne olacağını hep birlikte göreceğiz" ifadelerini kullandığı bildirildi.
Yorumlar | 0
üye profil