‘Bu sezon da zor geçecek’

Kartal'ın hocası Slaven Bilic, takımdaki yeni sezon hedefleriyle ilgili konuştu. Hırvat çalıştırıcı, “Beşiktaş geçen sezon birçok zorluk yaşadı. Bu sefer de yaşayacak. Kulübün durumu nasıl olursa olsun biz ligde şampiyonluk için mücadele edeceğiz” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2014 04:38
Değiştirme Tarihi: 29.06.2014 04:55
‘Bu sezon da zor geçecek’

Siyah-Beyazlılar’ın Hırvat hocası Slaven Bilic, TRT Spor’da konuk olduğu Kupa Anatomisi programında, Beşiktaş gündemi ve Brezilya’daki Dünya Kupası hakkında açıklamalarda bulundu. ilk olarak sorulan
bir soru üzerine Kara Kartal’daki geleceği ve planları hakkında konuşan Bilic, “Beşiktaş’ın başında bulunmak benim için gurur verici. Bundan dolayı çok mutluyum. Takım olarak geçen sezon birçok sıkıntı yaşadık. Yeni dönemde de bunlarla tekrar karşılaşacağız. Statımızın durumu ne olursa olsun, kulübün durumu nasıl olursa olsun, benim bir görevim var. Bu takıma başarı yaşatmak için buradayım. Biz her
zaman olduğu gibi bu sezonda da şampiyonluk için mücadele edeceğiz. Önemli olan gerçekçi bulsanız ya da bulmasanız da bunun için mücadele etmektir” dedi.


‘Favorim Brezilya’

Dünya Kupası’ndaki favorisini de açıklayan Hırvat teknik adam, “Brezilya’yı bir adım önde görüyorum. Onların Pele’si, Ronaldinho’su olmasa da çok iyi bir kadroya sahipler. Turnuva kendi evlerinde olduğu için üzerlerinde çok büyük bir baskı var. Bu baskıyla şimdiye kadar çok iyi mücadele ettiler ve bence bundan sonra da edeceklerdir” ifadelerini kullandı.
Etiketler: bilic - beşiktaş - sezon