Bıçaklı hamile kadın Kadıköy'ün kabusu oldu: Cinlerim var

İstanbul Kadıköy'de 3 kadını gasp eden bıçaklı hamile kadın yakalandı. Polisteki ifadesinde 'Cinlerim' var diyen kadın ev hapsi verilerek serbest bırakıldı.

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 09:14
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 09:14
Bıçaklı hamile kadın Kadıköy'ün kabusu oldu: Cinlerim var

Elinde örümcek ve ağ dövmesi olan, kolları da jilet kesikleriyle dolu olan, başında da simsiyah bir peruk takılı kadın Kadıköy'ü harekete geçirdi. Kurbanlarına yaklaşıp birkaç dilde garip şeyler söyleyen kadın, tişörtünü sıyırdığında da karnına bantladığı dev bıçağı çekerek saldırıya geçiyordu. Gaspçı kadının varlığı fısıltı gazetesiyle kulaktan kulağa yayıldı.  

Hürriyet'te yer alan habere göre mini etek giyen ve üzerinde sadece siyah tişört bulunan hamile kadın, sinema-televizyon bölümünde okuyan Rümeyra İrez ve Elif Öner'e geçtiğimiz cuma günü saat 19.30 sıralarında Yeldeğirmeni, Ali Kalfa Sokak'taki bir apartmanın önünde denk geldi. Hamile kadın Elif Öner'e, “Sen çok uzun zaman önce ölmüşsün, seni gömmüşler” dedi. Daha sonra “Bıçağım var seni öldüreceğim” dedikten sonra telefonlarını istedi ve sırıtarak tişörtünü kaldırıp 30 santimetre büyüklüğünde bir bıçak çıkardı. Arkadaşı telefonunu yere fırlatınca kadının dikkati dağıldı ve iki kadın koşarak oradan uzaklaştı.

Gizemli kadın önceki gün Boğa Heykeli’nin yakınlarından bir kadına daha bıçak çekti. Yardım çığlıklarını duyan polisler kadını yakaladı. Cezayirli olduğu tespit edilen 22 yaşındaki S.N.E.K., mağdurlara da teşhis ettirildi. 8 aylık hamileydi ve her saldırıdan sonra kıyafetlerini değiştirmek için bir otel odası tutmuştu. Odasında çok sayıda kıyafet ve peruk ele geçirildi. Polisteki ifadesinde “Cinlerim var” diyen kadın savcılıktaki ifadesinin ardından mahkemece ev hapsi verilerek serbest bırakıldı.