Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beyonce’den Bir Sürpriz Daha

Beyonce’den Bir Sürpriz Daha

Yeni albümünü sessiz sedasız çıkararak hayranlarına sürpriz yapan Beyonce, Cuma günü de bir Walmart mağazasında şaşkınlık yarattı.

23.12.2013 09:05

Yeni albümünü sessiz sedasız çıkararak hayranlarına sürpriz yapan Beyonce, Cuma günü de bir Walmart mağazasında şaşkınlık yarattı.Boston’daki konseri öncesinde Tewksbury’deki bir Walmart mağazasına uğrayan Beyonce’nin bu hareketi, mağazadaki insanlara sürpriz oldu.US Weekly’nin haberine göre alışveriş arabasıyla rafların arasında gezinen Beyonce, hatta mağazadan “Beyonce” isimli yeni albümünün bir CD’sini de satın aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Bir anda karşılarında şarkıcıyı gören kalabalıksa şaşkınlığını gizleyemedi. Beyonce, mağazadaki kişileri selamlamakla kalmayıp, aynı zamanda kendilerine hediye çekleri armağan etti.US’e konuşan Walmart’ın bir yöneticisi, o anda orada olan herkesin 50 dolar değerinde Walmart hediye çeki aldığını belirtti. İnsanlara dağıtılmak üzere Beyonce tarafından satın alınan hediye çekleri, üzerlerinde “Beyonce’den Herkese Mutlu Noeller” yazan zarfların içerisinde verildiler. (turkishny) Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil