Beylikdüzü'nde bıçaklanan 3 köpeğin sahibi konuştu! "Gözümün önünde kesti"

İstanbul Beylikdüzü'nde komşusunun bahçesindeki 3 köpeği bıçaklayarak birinin ölümüne neden olan kişi, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. O köpeklerin sahibi konuştu: "Çok sarhoştu. 'Sizi öldüreceğim' diye tehditler savurdu. Elinde bıçak vardı. Köpeğimin boğazını gözümün önünde kesti."

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 13:01
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 13:02
Beylikdüzü'nde bıçaklanan 3 köpeğin sahibi konuştu! 'Gözümün önünde kesti'

28 Eylül'de yaşanan olayda, Bora Bişkin'in evinin bahçesindeki 3 köpeği bıçaklandı. Köpeklerden biri ölürken, diğer ikisi yaralandı. Saldırgan Faruk Ö, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Köpeklerin sahibi Bora Bişkin ise yaşananları şu sözlerle anlattı: "Olay gece saat 01.00 sıralarında başladı. Sarhoş bir adam bizim demir bahçe kapımızı açarak evimizin önüne doğru geldi. Kapımın orada duran köpeğim ilk yarayı orda aldı boğazından. Ondan sonra geldi camımızı kırdı. Tekrar gitti 5-10 dakika gelmedi. O sırada küfürler hakaretler ediyor bize tabii. Bağırıyor bize. Hiçbir husumetimiz de olmadı. Tanımıyoruz da. Biz ilk başta polisi aramıştık zaten. Aradan 5-10 dakika geçtikten sonra geri geldi. Yine küfürler etti. Bıçak vardı elinde. 2 köpeğim vardı biri öldü biri kayıp. Ölen köpeğimin direkt boğazını kesti gözümün önünde. Ondan sonra geldi buradaki köpeğimin direkt göz altı ve boğazını yaraladı. Onu da bıçaklamaya çalıştı ama köpek ona saldırdığı için bir şey yapamadı." 

"SİZİ ÖLDÜRECEĞİM..."

Köpeğini öldürdükten sonra saldırganın kendilerine yine küfür ve hakaretler ettiğini belirten Bişkin, "Bizi öldüreceğini söyledi. Olaylar böyle gelişti. Hiç tanımıyoruz da etmiyoruz da. Karakola götürdüler olaydan 20 dakika sonra. Çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı. Yaklaşık 8 yıldır burada oturuyorum hiçbir şekilde tanımıyorum. İlk başta burada polislere ben yaptım demiş. Üstü başı kanlar içindeydi zaten. Mahkemede de 'Hatırlamıyorum sarhoştum' demiş. Bir tane yaralı köpeğim var. Bir tanesi de maalesef vefat etti. Çok üzgünüm" dedi. 

(DHA)