Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yol kenarında 9 beyin bulundu

Yol kenarında 9 beyin bulundu

ABD'nin New York eyaletine bağlı bir köyde yola atılmış olarak bulunan dokuz beyin, polisi alarma geçirdi. Yapılan inceleme sonrası ABD polisi "Korkulacak birşey yok" açıklamasını yaptı.

26.05.2015 21:27

ABD 'nin New York eyaletine bağlı bir köyde yola atılmış olarak bulunan dokuz beyin, polisi alarma geçirdi. Ancak sonradan beyinlerin araştırma ya da eğitim amaçlı olarak kullanılan hayvan beyinleri olduğu anlaşıldı.New York Post'ta yer alan habere göre, Gouverneur köyünde yaşayanlar beyinleri bulduktan sonra polise haber verdi. Olay yerinde inceleme yapan bir veteriner, beyinlerin profesyonel kişiler tarafından çıkarılmış olduğunu söyledi. Formol içinde muhafaza edilen organların köpek ya da koyun beyinleri olduğu düşünülüyor.

Olay yerinde inceleme yapan bir veteriner, beyinlerin profesyonel kişiler tarafından çıkarılmış olduğunu söyledi. Formol içinde muhafaza edilen organların köpek ya da koyun beyinleri olduğu düşünülüyorn

Geçen yıl Austin'deki Texas Üniversitesi'de araştırma amaçlı olarak kullanılan 100 kadar insan beyni çalındığı açıklanmıştı. Ancak üniversite, daha sonra okula bağışlanan bu beyinlerin 2002'de imha edildiğinin tespit edildiğini duyurmuştu.

Yorumlar | 0
üye profil