Best Model birincisi oyuncu Onur Seyit Yaran, Nişantaşı'nda silahlı saldırıya uğradı

Son dakika haberine göre, Best Model Türkiye 2016 ve Best Model of The World birincisi olan oyuncu Onur Seyit Yaran, İstanbul Şişli'de silahlı saldırıya uğradı. Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen Onur Seyit Yaran'ın, hastaneye kaldırıldığı belirtilirken, saldırganın da olay yerinden kaçtığı kaydedildi. Öte yandan Onur Seyit Yaran'ın uğradığı silahlı saldırı da güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Onur Seyit Yaran ile ilgili gündeme gelene haberler sonrası, Onur Seyit Yaran kimdir, kaç yaşında, nereli? gibi soruların cevaplar merak edildi...

Yayınlanma Tarihi: 23.09.2020 13:03
Değiştirme Tarihi: 23.09.2020 13:03

Son dakika... Onur Seyit Yaran, Nişantaşı Ihlramı Yolu Sokak'ta dün akşam 18.45 sıralarında silahlı saldırıya uğradı. 2 arkadaşı ile sokakta yürüyen Onur Seyit Yaran, bu sırada onlarla tartışmaya başladı. 3'lü arasında kavga çıktı ve arkadaşı Yaran'a silahını doğrultup ateş etti. Kurşun, ünlü ismin omzuna isabet ederken, saldırgan olay yerinden kaçtı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Omzundan vurulan Onur Seyit Yaran yere yığılırken, çevrediklerin ihbarı sonrası olay yerine sağlık ekipleri ve polisler intikal etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk müdahalesi olay yerinde yapılan oyuncu ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Oyuncu Yaran'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

OLAY ANI KAMERADA

Bu kavga ve silahlı saldırı anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde 3 kişinin sokaktaki kaldırımda yürüdükleri, bir süre durakladıktan sonra aralarında kavga ettikleri ve Yaran'a doğru silahla ateş edildiği görülüyor.

Sokakta incelemelerde bulunan polis, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

 

ONUR SEYİT YARAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

Manken, dizi oyuncusu. 1996 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. İngilizce ve Almanca bilmektedir.  Fitness ile ilgilenen Onur Seyit Yaran milli bir satranç oyuncusu olup 8 yıl kadar lisanslı futbol oynamıştır.

2016 Best Model Türkiye ve Best Model of The World birincisi Onur Seyit Yaran, oyunculuğa ilk adımını attığı Kalk Gidelim dizisinde Canberk Dal rolündedir.