Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İnadına Olcan

İnadına Olcan

Milli futbolcu için Trabzonspor'a son olarak Mustafa Pektemek artı 2.5 milyon Euro teklif eden Beşiktaş, “Takas istemiyoruz” cevabı aldı. Karadeniz ekibinin istediği 5 milyon Euro için kaynak arayışı hemen başladı.

21.06.2014 05:25

Geride bıraktığımız sezonda Rubin Kazan’dan kiralık olarak alınan Gökhan Töre’nin takımda kalması yönünde olumlu bir gelişmenin olmaması, Beşiktaş’ı da yeni isimlere yönlendirmişti. İşte bu doğrultuda uzun süredir listede olan Trabzonspor’un yıldızı Olcan Adın konusunda Siyah-Beyazlılar’ın ısrarlarından vazgeçmeyecekleri belirtildi. Olcan için para artı takasta daha önce Filip Holosko, Eneramo, Erkan Kaş ve Serdar Kurtuluş kullanılmak istenmişti. Son olarak ise Bordo-Mavili ekibi ikna etmek için 2.5 milyon Euro artı Mustafa Pektemek teklif edilmişti. Ancak Karadeniz temsilcisinin Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, son olarak 3 milyon Euro’ya kadar çıkan Beşiktaş’a, “Takas istemiyoruz” dediği bildirildi. Bunun ardından yeni formüller arayan Kara Kartal’ın, para kısmını biraz daha artırmaya çalışacağı ifade edildi.

Mustafa’nın satılması gündemdeBu şekilde Trabzon’un, Olcan’ı bırakmamaya yanaşması durumunda ise Mustafa Pektemek’in satılması halinde elde edilecek para kullanılacak. Birçok kulübün listesinde olan Mustafa’nın iyi bir parayla gönderilmesi durumunda takas olmadan milli futbolcunun kadroya katılması sağlanacak. Trabzon cephesinin, 5 milyon Euro’luk bir teklifin yapılması halinde zaten İstanbul’da oynamak isteyen 28 yaşındaki kanat oyuncusunu bırakacağı biliniyor.    
Yorumlar | 0
üye profil