Beşiktaş'tan fikstür isyanı

Beşiktaş'tan fikstür isyanı

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF'ye fikstür konusunda eleştiride bulundu. Ahmet Nur Çebi, "Avrupa'da maçı olmayan Galatasaray neden cumartesi oynamıyor?" dedi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray ve Dinamo Kiev maçlarından sonra Çaykur Rizespor karşılaşmasının cumartesi oynatılmasına tepki gösterdi. "Avrupa'da maçı olmayan Galatasaray neden cumartesi oynamıyor?" sözleriyle tepki gösteren Çebi'den önce Şenol Güneş'te açıklamalarında Beşiktaş'ın fikstüründen yakındı.

'Anlayamıyoruz!'
Çebi, "Biz Galatasaray ile geçen cumartesi günü derbi, önceki gün de Dinamo Kiev ile Şampiyonlar Ligi maçı oynadık. Sadece 2 gün dinlenip Rize deplasmanına çıkacağız. Galatasaray'ın Antalyaspor maçı neden cumartesiye alınmadı? Öyle olsa biz de pazar günü oynar ve 3 gün dinlenebilirdik. Bunu anlayamıyoruz" dedi.

'TFF'ye başvuruda bulunduk ama'
Avrupa'da mücadele eden takımların aynı zamanda Türkiye'yi temsil ettiğine dikkat çeken Çebi, "Fikstürdeki bu tuhaflığı konuşurken sadece bizim için demiyorum; Fenerbahçe de şikayet etse haklıdır. Gelecek hafta maç yok. Galatasaray'ın rakibinin de maçı yok. O zaman neden biz Galatasaray ile yer değiştirmedik? Biz pazar oynamalıydık. TFF'ye başvuruda bulunduk ancak gereken hassasiyeti göstermediler. Umarım bundan sonraki dönemlerde duyarlı olurlar" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 672 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 14:55:27

Haber Yorumları (2)

500
  • Nur Ahmet ÇEBİ
    1 yıl önce
    Galatasaraylıyım, ama adama hak veriyorum. Sonra kulüplerimizden Avrupa'da başarı bekliyoruz.
  • Sinan Gültekin
    1 yıl önce
    GALATASARAYIN YILLARCA KİMLER TRAFINDAN HAKSIZ ŞAMPİYONLUKLAR KAZANDIRILDIĞI ORTADA TEZGAH DEVAM EDİYOR

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin