Beşiktaş Almanya yolcusu

Siyah-beyazlı futbol takımı, yurt dışı kamp çalışmalarının ilk etabı için yarın Almanya'ya gidecek.

Yayınlanma Tarihi: 28.06.2014 11:10
Değiştirme Tarihi: 28.06.2014 11:27
Beşiktaş Almanya yolcusu

Yeni sezon hazırlıklarına 24 Haziran Salı günü BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde başlayan Beşiktaş Futbol Takımı, kamp için yarın Almanya'ya gidecek.
Çalışmalarını 10 Temmuz'a kadar Almanya'nın Bielefeld kasabası yakınlarında bulunan Marienfeld bölgesindeki Residans Klosterpforte'de sürdürecek siyah-beyazlılar, yurt dışı kamp çalışmalarının ilk etabında iki de hazırlık maçı yapacak.

Beşiktaş Almanya'da ilk sınavını 6 Temmuz'da, bu ülkenin bölgesel lig takımlarından Verl'e karşı verecek. Teknik direktör Slaven Bilic'in öğrencileri, 9 Temmuz Çarşamba günü ise Rödinghausen ile karşılaşacak.

"Kara Kartallar"ın Almanya'dan sonraki durağı ise İngiltere olacak. Beşiktaş kamp programına, 13-24 Temmuz tarihleri arasında İngiltere'nin Leeds şehrinin Yorkshire bölgesinde yer alan De Vere Oulton Hall&Spa Resort'ta devam edecek.

Adada 4 hazırlık maçı yapması planlanan siyah-beyazlılar, 15 Temmuz Salı günü İngiltere'nin Wigan Athletics, 19 Temmuz Cumartesi günü Belçika'nın Oostende, 21 Temmuz Pazartesi günü İngiliz temsilcisi Notss Country ve 24 Temmuz Perşembe günü de Almanya'nın Mainz takımıyla mücadele edecek.

Etiketler: beşiktaş - antrenman - almanya - kamp