Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş çArşı Grubundan Anlamlı Hareket!

Beşiktaş çArşı Grubundan Anlamlı Hareket!

Hayatın farklı alanlarında gösterdikleri duyarlılıklarla, sadece bir taraftar grubu olmadığının her seferinde bir kez daha altını çizen Beşiktaş çArşı grubundan yeni bir "hareket" geldi.

26.07.2013 20:06

Hayatın farklı alanlarında gösterdikleri duyarlılıklarla, sadece bir taraftar grubu olmadığının her seferinde bir kez daha altını çizen Beşiktaş çArşı grubundan yeni bir "hareket" geldi.çArşı grubu, resmi facebook sayfasından yaptığı duyuruyla taraftarlarını; "Güneşin çocuklarını giydiriyoruz!" çağrısıyla, Ramazan boyunca her akşam iftardan sonra 0-15 yaş grubu yeni çocuk kıyafetlerini Beşiktaş Kartal Heykeli ve Abbasağa Parkı'na getirmeye davet etti."Kuralları sayıyoruz!- Üç korner bir penaltı sayılır- Kaleci topu 3 kere sektirirse rakip açılır- Taç kullanan kendi önüne atınca, taç değişir.- Pas vermeden atılan gol sayılmaz- Beşte devre, onda biter.- Japon kale maç yapılıyorsa, herkesin ayrı kalesi olur.- Maçtan sonra gelen su ortak içilir.

Haber ile ilgili metin girin!.Bu kurallarla futbolu öğrenen, toprak sahalarda büyüyen bir kuşak olarak, bayramlıklarımızı paylaşıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, paylaştıkça insan kalıyoruz. Çünkü paylaştıkça çoğalıyoruz. Çünkü çocukluğumuzu, çocuklarımızı unutmadık, unutmayız.Beşiktaş çArşı taraftarları olarak, Ramazan ayı boyunca her akşam, iftarına oturduğumuz güneşin sofrasından kalkıp, bayramda güneşin çocuklarını giydiriyoruz. 0-15 yaş grubu yeni çocuk kıyafetlerini her gün Beşiktaş Kartal Heykeli'ne ve Abbasağa Parkı'na 16:00-20:00 arası getirebilirsiniz." sözleriyle yaptıkları çağrının, internette yapılan paylaşımlarına yapılan yorumlarda, tüm takımların taraftarları tarafından takdir topladığı görülüyor.çArşı grubunun Gezi Parkı eylemleri sırasında Kandil gecesi düzenledikleri "Demli çay" organizasyonu ve sergiledikleri duyarlılık büyük yankı uyandırmıştı.Tamar Melike Tegün / milliyet.com.tr
Yorumlar | 0
üye profil