Bernie Sanders'ın viral olan görüntüsü el yapımı oyuncak bebeğe dönüştürülerek 20 bin 300 dolara satıldı

ABD Başkanı Joe Biden'ın yemin töreninde giydiği yün eldiven ve montla dünya gündemine giren Bernie Sanders'ın viral olan görüntüsü el yapımı bebeğe dönüştürüldü. Bernie Sanders el yapımı bebek oyuncağı, 20 bin 300 dolara satıldı. Vermont Senatörü Sanders yün eldivenleri, geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan konularından biriydi. İşte ayrıntılar... 

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 13:02
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 13:02
Bernie Sanders'ın viral olan görüntüsü el yapımı oyuncak bebeğe dönüştürülerek 20 bin 300 dolara satıldı

Vermont Senatörü Bernie Sanders'ın geçtiğimiz çarşamba gerçekleşen yemin töreninde giydiği yün eldivenleri dünya gündemine oturdu. Texaslı Tobey King, bu andan bir el yapımı oyuncak yapmaya karar verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

King'in yaptığı oyuncak, 20 bin 300 dolara satıldı.

Oyuncağı yapıp sosyal medyada paylaşan 46 yaşındaki Tobey King, fotoğrafın ilgi görmesiyle birlikte ürünü eBay'den satışa koydu. Açık artırma usulü gerçekleşen satış sonucu el yapımı bebek 20 bin 300 dolara satıldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

King, parayı ihtiyaç sahiplerinin evlerine yemek götüren bir yardım kuruluşu olan Meals on Wheels America'ya bağışlayacağını duyurdu. Sanders'ın kendisi de viral olan fotoğraftan yapılmış ürünler satıp elde ettiği geliri Meals on Wheels America'ya bağışlıyor.