Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Berkin Elvan'ı kaybettik

Berkin Elvan'ı kaybettik

Gezi olayları sırasında ekmek almaya giderken başından gaz kapsülü ile vurulan Berkin Elvan 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.

11.03.2014 07:51

Berkin Elvan'ın ailesi Twitter'dan ''Halkımıza : Saat 07.00 Berkin Elvan'ı evladımızı kaybettik. Başımız sağolsun'' diye acı haberi duyurdu.Gezi Parkı gösterileri sırasında ekmek almaya gittiği sırada başından biber gazı fişeğiyle vurulan Berkin Elvan, 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.

Haber ile ilgili metin girin!. Sevenleri hastaneye koştuÖlüm haberi üzerine çok sayıda kişi hastaneye gelmeye başladı. 16 kiloya kadar düşmüştüOkmeydanı eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 269 gün komada kalan Berkin, bu süreçte 45 kilodan 16 kiloya düşmüş, 8 Mart'ta kalbi durmuş ve 20 dakika çalıştırılamamıştı. Haber ile ilgili metin girin!.  Berkin Elvan bu sabah saat 07.00'de yaşamını yitirdi... İstanbul Okmeydanı'nda Gezi Parkı eylemleri sırasında ekmek almak için evden çıktığı sırada başından polisin attığı gaz fişeği ile vurulan Berkin Elvan'ın vefatını ailesi duyurdu. Ailenin Twitter'dan yaptığı açıklamada komada 269 gün geçiren ve 15. yaşına giren Elvan'ın sabah saat 07.00'da yaşama veda ettiği belirtildi.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil