Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Berkin'in Twitter'da ilk ve son mesajı

İşte Berkin'in Twitter'da ilk ve son mesajı

Berkin'in Twitter'da ilk ve son mesajı İstanbul'daki Gezi Parkı olayları sırasında polisin attığı gaz fişeği nedeniyle komaya girip hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan daha Twitter'da ilk Tweet'ini atmıştı.

11.03.2014 11:21

Berkin'in Twitter'da ilk ve son mesajı İstanbul'daki Gezi Parkı olayları sırasında polisin attığı gaz fişeği nedeniyle komaya girip hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan daha Twitter'da ilk Tweet'ini atmıştı.Elvan, ilk ve son mesajında, "O iki günlük kişiyi seçti, sözde geçen seneden beri beni seviyormuş" diyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.Elvan'ın 27 kişiyi takip ettiği hesabında şu isimler bulunuyor:"Justin Timberlake, İKSV, berkant yılmaz, Fadik Sevin Atasoy, Esra Eron, Mazhar Alanson, Can Tanrıyar, Barack Obama, FARUK K, Hakan Yılmaz, Erdil Yasaroglu, Ayşegül Aldinç, Deniz Seki, Lenny Kravitz, Elif Şafak, erKan güleryüz, Gizem Ozdilli, ashton kutcher, Önem Günal Altunbaş, Hulya Avsar, Bengü, Shakira, Murat Dalkılıç, Sertab Erener, Ozan Doğulu, ayse ozyilmazel, Nil Karaibrahimgil." Haber ile ilgili metin girin!.Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 269 gündür yaşam mücadelesi veren Berkin Elvan 16 kiloya kadar düşmüştü.Berkin Elvan'ın öldüğünü ilk olarak ailesi Twitter hesabından duyurdu. Ailenin yaptığı açıklamada, "Halkımıza: Saat 07.00 Berkin Elvan'ı evladımızı kaybettik. Başımız sağolsun" denildi. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil