Beren Saat'e Sette Sürpriz Doğum Günü Partisi!

Beren Saat'e Sette Sürpriz Doğum Günü Partisi!

“İntikam” dizisinde Yağmur Özden karakterini canlandıran güzel ve başarılı oyuncu Beren Saat, önceki gün 29 yaşına girdi.

Başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın paylaştıkları, yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı “İntikam” dizisinin önceki gün gerçekleşen setinde, Beren Saat’e ekip arkadaşları, sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.“İntikam” dizisinde Yağmur Özden karakterini canlandıran güzel ve başarılı oyuncu Beren Saat, önceki gün 29 yaşına girdi.

Haber ile ilgili metin girin!.Doğum gününü Kanlıca’daki sette çalışarak geçiren oyuncuya, dizinin yapım ekibi ve setteki arkadaşları bir doğumgünü sürprizi hazırladı.Kayıt sırasında ışıkların birden kapanması ve doğumgünü pastasının gelmesi, Beren Saat’i oldukça duygulandırdı. Haber ile ilgili metin girin!.Alkışlar eşliğinde Mert Fırat ve yönetmen Mesude Erarslan ile doğumgünü pastasını kesen Saat, ekip arkadaşlarına bu güzel sürprizleri için tek tek teşekkür ederek, “Bu dizi ve çalıştığım set, benim en büyük ödülüm ve hediyem” şeklinde konuştu. Haber ile ilgili metin girin!.
Görüntülenme : 6928 Güncelleme Tarihi: 27/02/2013 13:34:28
Yayınlanma Tarihi: 27/02/2013 13:31:02

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin