Benzin istasyonunda sürpriz doğum: Bebeğin ismini bakın ne koydu?

İstanbul Sultanbeyli'de sürpriz bir doğum meydana geldi. Doğum sancıları tutan ve hastaneye doğru giden kadın, daha fazla dayanamayarak bebeğini benzin istasyonunda kucağına aldı. Benzin istasyonundaki bir kadının yardımı ile doğum yapan kadın, bebeğin ismini ise yardımı olan kadının ismini verdi. Doğum anları ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 16:20
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 16:20
Benzin istasyonunda sürpriz doğum: Bebeğin ismini bakın ne koydu?

Sultanbeyli'de bir benzin istasyonunda yaşanan sürpriz doğum, Gürkan Turan isimli bir vatandaşın hamile eşini özel bir hastaneye yetiştirmeye çalışırken yaşandı. Gürkan Turan eşi Lela Turan'ın doğum sancılarının başlaması üzerine önce Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi'ne götürdü. Hastaneden sezaryen doğum yapılamayacağı cevabını alan Gürkan Turan, daha sonra eşini alarak özel bir hastaneye yetiştirmek için yola çıktı. Bu esnada eşi Lela Turan'ın sancılarının artması üzerine aracını Sultanbeyli'de bir benzin istasyonuna çeken Gürkan Turan, istasyon görevlilerinden yardım istedi. Benzin istasyonunda görev yapan Melek isimli bir kadın, doğumun gerçekleşmesine yardım etti. Yaşanan bu anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen bebeğe ise, istasyonda kendilerine yardım eden Melek isimli personelin adı verildi. Yaşanan doğumdan sonra hastaneye giden anne Lela Gürkan ile bebek Linda Melek'in sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Hastaneden çıktıktan sonra petrol istasyonuna gelen aile, çalışanlara teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.