Sürpriz finalde neler yaşandı?

Yayından kaldırılma kararının ardından final yaptırma kararı verilen dönem dizisi Benim Adım Gültepe'de neler yaşandı?

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2014 15:37
Değiştirme Tarihi: 04.11.2014 15:37
Sürpriz finalde neler yaşandı?

Yayından kaldırılma kararının ardından final yaptırma kararı verilen dönem dizisi Benim Adım Gültepe'de neler yaşandı?

Magazin dünyasından son dakika gelişmeler, dizilerle ilgili tüm haberler acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman saat kaçta yayınlanacak, dizilerin yeni bölümleriyle ilgili detaylar, yayınlanan son fragmanlar, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...

Yeni yayın dönemi ile birlikte başlayan ve Kanal D ekranlarının en iddialı yapımlarından olan Benim Adım Gültepe reyting oranlarıyla beklentileri karşılamayınca dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi. Daha sonra kanal yönetimi tarafından dizinin final bölümüyle ekrana veda etmesi yönünde karar alındı.

Dün akşam ekrana gelen 8. bölümüyle ekranlara veda eden dizide neler yaşandı?

Halil’in babası Gülümser’in peşinde
Kanal D’nin başrollerini; Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu , İlker Kızmaz , Ekin Koç, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan ve Burak Dakak’ın paylaştıkları “Benim Adım Gültepe” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle; Suna’ya karşı duygularından emin olan Eşref,  sonunda aşkını itiraf eder. Suna, Eşref’den duyduğu sözlerden etkilense de, Meziyet’den dolayı ona karşılık vermez. Refik’in beynindeki tümörü öğrenen Gülümser ise kocasından af diler. Aşk itirafının ardından daha fazla beklemek istemeyen Eşref, Suna’ya evlenme teklifi eder. İkili bu teklifle yakınlaşsa da, Suna kendini hep bir adım geri durmak zorunda hisseder. Eşref ile Suna’nın yakınlaşmasını izleyen sadece Meziyet değildir.

Büyük öfke içinde olan Yavuz,  Eşref’i adım adım takip etmektedir. Nazlı’nın okuluna gelen Seyfi ve Levent’in karşılaşması ise olaylı olur. İkili kozlarını paylaşırken Basri, Seyfi’nin cebinde Nazlı için yaptığı bilekliği bulur. Suna’yla arasındaki tüm engelleri kaldırmak için Meziyet ile konuşmaya karar veren Eşref, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Oğlunu kaybeden Halil’in babası ve akrabaları intikam için Gülümser’in peşindedir. Reşat’ın evini basan öfkeli aile ortalığı birbirine Katar. Yaşadıkları son olaydan sonra annesine karşı yumuşayan Gülali hastaneye babasını ziyarete gider. Ancak orada onları kötü bir haber beklemektedir. Eşref’in aşkı ve kız kardeşi arasında kalan Suna’nın aklı Cevat’ın sürpriz teklifi ile iyice karışır.