Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beni Affet final yapıyor...

Beni Affet final yapıyor...

Hafta içi günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan 'Beni Affet' adım adım sezon finaline gidiyor. İşte sevilen dizinin sezon finali tarihi...

09.06.2014 10:05

Hafta içi günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan 'Beni Affet' adım adım sezon finaline gidiyor. İşte sevilen dizinin sezon finali tarihi...En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman final yapacak, dizilerin sezon finali tarihi, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...Ekranların sevilen dizisi Beni Affet, sezon finali yaparak izleyicilerinden bir süre ayrı kalacak. Yeni sezonla birlikte yeniden ekranlardaki yerini alacak olan dizi önümüzdeki günlerde sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Beni Affet sezon finalini ne zaman yapacak?Beni Affet, Sezon finalini 395. bölümüyle yapacak. 14 Haziran günü ekranlara gelecek olan sezon finalinde Tunç’la evlenmek üzere olan Feride’yi bularak ilanı aşk eden Cüneyt, Tunç’un kendi kardeşi olduğunu söyleyerek bu evliliği önlemeye çalışır. Beni Affet dizisinin son bölümünde, Feride duydukları karşısında şoke olurken, birbirlerine olan aşklarını daha fazla saklayamayan ikili sonunda kavuşabilecek midir? Öte yandan Feride’yle evlenmek üzere olan Tunç’u çılgına çevirecek manzara nedir? Osman ise Zühre’nin büyük sırrına ulaşır.Beni Affet sezon finalinde; Kürşat’ın adamı tarafından öldürülecekken kaçmayı başaran Bahar beklenmedik bir durumla karşılaşırken, her yerde karısını arayan Kemal, Bahar’ı ve bebeğini bekleyen hazin sondan onları kurtarabilecek midir? Kendisini ihbar edenin Berat olduğunu öğrenen Kürşat ise, Berat’tan hesap sormak ister. Öte yandan vicdan azabına daha fazla dayanamayan Umut bilinmeze doğru bir yolculuğa çıkar.
Yorumlar | 0
üye profil