Bayrampaşa'da dehşet... Telefonda video izlediği için eşinden dayak yiyip bu hale geldi

İstanbul Bayrampaşa'da yaşayan 20 yaşındaki Tülay T., 1.5 yıl önce evlendiği eşi tarafından feci şekilde dövüldü. Dayaktan kaçan genç kadın komşusuan sığınıp polisleri aradı. Gözaltına alınan O.T., ifadesi alındıktan sonra serbest kaldı. Dayak nedeniyle 2 gün boyunca gözünden kan gelen Tülay T., kocasının serbest kalmasına tepki gösterdi. Tülay T., 'Şu anda ne benim ne de ailemin can güvenliği yok. Kendisi dışarıda gezebiliyorsa ben hiç şikayetçi olmayayım.' dedi. Tülay T., bu hale gelmesinin sebebinin ise cep telefonundan izlediği video olduğunu iddia etti.

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2021 13:26
Değiştirme Tarihi: 26.02.2021 13:26
Bayrampaşa'da dehşet... Telefonda video izlediği için eşinden dayak yiyip bu hale geldi

Bayrampaşa'da yaşayan 20 yaşındaki Tülay T. iddiasına göre, 1 buçuk yıl önce evlendiği eşinden düğünün hemen ertesi gününden itibaren şiddet görmeye başladı. Genç kadın, geçtiğimiz pazar günü 10 aylık kızını uyutmaya çalışırken telefonunda da video izliyordu. Bu sırada yanına gelen kocası O.T. ekranda bir erkek görüntüsü gördüğü gerekçesiyle yumruk attı. Gözü kanlar içinde kalan genç kadın ancak iki gün sonra eşinin markete gitmek için evden ayrıldığı sırada komşusuna sığınarak polisi aradı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"SEN ADAMLARI MI İZLİYORSUN' DİYEREK TELEFONLA KAFAMA VURDU"

O gün yaşananları anlatan Tülay T., "Çocuğumu uyuturken video izliyordum. Gelmiş, geçmiş farklı insanlarla ilgili bir şeydi. Ne izlediğimi sordu, ben de telefonu ona gösterdim. O arada videoda bir erkek çıktı 'Sen adamları mı izliyorsun?' diyerek telefonla kafama vurdu. Daha sonra kızım uyandı. Ben o ara kızımı korumaya çalışırken bir anda oldu her şey. Gözüme yumruk attı ve kanlar akmaya başladı. Işığı açıp 'oh iyi olmuş, nasıl şişmiş' dedi. Hiçbir pişmanlığı üzüntüsü yoktu" dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

"ÖLMEYİ Mİ BEKLEYEYİM?"

Eşinin ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmasına tepki gösteren genç kadın, "Bu adam şu an serbest. İfade verip dışarı çıktı. Beni bu hale getirip, bu kadar şey yaşatıp şu an kendisinin dışarıda olması inanın ayrı üzücü. Hem şiddet görüyorsunuz hem de kendisi hiçbir ceza almıyor. Kendisinin cezasını çekmesini istiyorum. Şu anda ne benim ne ailemin can güvenliği yok. Kendisi dışarıda gezebiliyorsa ben hiç şikayetçi olmayayım. Ölmeyi mi bekleyeyim? Aracılar yoluyla şikayetimi de geri almamı istiyor. Şikayetimi asla geri almayacağım. Uzaklaştırma kararını da aldırdım" diye konuştu.

Kaynak: DHA