Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kim olduğu ortaya çıktı!

Kim olduğu ortaya çıktı!

Diyarbakır 2'nci Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki bayrağı indiren zanlının kimliği direkteki parmak izlerinden tespit edildi.

12.06.2014 08:11

Diyarbakır 2'nci Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki bayrağı indiren zanlının kimliği direkteki parmak izlerinden tespit edildi. Soruşturma kapsamında bir kişi de tutuklandı.Diyarbakır 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki bayrağı indiren zanlının kimliği tespit edildi.Bayrağı indiren kişinin kimliği, bayrak direğindeki parmak izlerinden tespit edildi.Zanlının yakanlanması için çalışmalar sürüyor.Soruşturma kapsamında ayrıca, bayrağı indiren ve halen aranan zanlının daha önce konuştuğu 4 kişi de güvenlik kameralarından belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.Öte yandan soruşturma kapsamında gözaltına bir kişi de tutuklandı.Soruşturmada gözaltına alınan 5 kişiden 4'ü serbest bırakılmıştı.Diğer 1 kişi hakkında ise polisin yeni deliller elde etmesi nedeniyle mahkemeden ek süre talep edildi.Gözaltı süresi uzatılan zanlı, verdiği ifadede bayrak indirme eylemine katılmadığını söyledi.Zanlının "devletin egemenlik alametlerini aşağılamak" suçundan tutuklanması talebi reddedildi.Mahkeme, zanlıyı "silahlı terör örgütüne üye" olduğu gerekçesiyle tutukladı.
Yorumlar | 0
üye profil