Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Başbakan Erdoğan ayaküstü yüzük taktı

Başbakan Erdoğan ayaküstü yüzük taktı

Avusturya’nın başkenti Viyana’daki temaslarının ardından Paris’e geçen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.00’de Hotel Royal Manceau’ya geldi.

20.06.2014 18:01

Avusturya’nın başkenti Viyana’daki temaslarının ardından Paris’e geçen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.00’de Hotel Royal Manceau’ya geldi.Başbakan Erdoğan’a eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan’ın yanı sıra Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AB’den sorumlu Devlet Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, AB eski bakanı Egemen Bağış ile Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım eşlik etti.Başbakan Erdoğan’ı, otel kapısında Avrupa Türk Demokratlar Birliği UETD temsilcileri çiçekle karşıladı. Başbakan Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte, otelin giriş kapısına gelir gelmez, ayaküstü nikahlarının kıyılmasını isteyen UETD’li genç bir çiftin nikah yüzüğünü taktı.Başbakan Erdoğan, Hasan Deniz  ve Şiringül Aslan'ın nişan yüzüklerinin kurdelasını keserken, Emine Erdoğan da yüzükleri taktı.

Haber ile ilgili metin girin!.Başbakan Erdoğan, Avusturya'da da UETD'nin 10'uncu kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Viyana Buluşması" adlı programda Muhammet Koçman ve Oya İçten çiftinin nişan yüzüklerini takmıştı. (Fotoğraf: Kayhan Özer - Anadolu Ajansı)Erdoğan, otelden Elysee Sarayı’na geçerek Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile görüştü. Haber ile ilgili metin girin!.Başbakan Erdoğan, yarın da Lyon'da, Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinin (UETD) 10'uncu kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılacak.
Yorumlar | 1
üye profil
ali bıdı 2 yıl önce
töbe töbeeee. berat bi yandan bu bi yandan..