Başakşehir'de silahlı kavga çıktı! 2 ölü, 2 yaralı var

Başakşehir'de çıkan silahlı kavgada 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. Polisin, ölü ve Çatışma anı çevredekiler tarafından görüntülendi.

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2021 21:58
Değiştirme Tarihi: 31.03.2021 21:58
Başakşehir'de silahlı kavga çıktı! 2 ölü, 2 yaralı var

Başakşehir'de Bahçeşehir Mahallesi Gölet Sofa konutları önünde akşam saat 18.00 sularında çıkan olayda, aralarında ticari alışveriş nedeniyle alacak verecek husumeti bulunan Çeçen ve Gürcü uyruklu şahıslar belirtilen adreste bulunan bir tatlıcıda randevulaştılar. Bu esnada çıkan tartışmada önce birbirlerine yumruklarla saldıran şahıslar daha sonra yanlarında bulunan silahları ateşleyince ortalık savaş alanına döndü.

Çıkan silahlı çatışmada Çeçen grup içerisinde bulunan 2 şahıs vücutlarına isabet eden kurşunlarla olay yerinde hayatını kaybederken Gürcü grup içerisinde bulunan 2 şahıs ise ağır yaralandı. 20 dakika süren kavga ve çatışma sonrasında olay yerine ulaşan polis, yaralı şahısları hastaneye kaldırıp, ölülerin kimliklerini belirlemek ve olaya karışan diğer şahısları yakalamak için çalışma başlatırken, ilk tespitlere göre olayın alacak verecek husumetinden kaynaklandığını tespit etti.

 

(Milliyet)