Başak Cengiz'i samuray kılıcı ile öldüren Can Göktuğ Boz'un evinden çıkanlar şok etti!

İstanbul'da mimar Başak Cengiz'i samuray kılıcı ile öldüren Can Göktuğ Boz'un evi görüntülendi. Caninin evindeki gariplikler dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 17:14
Değiştirme Tarihi: 15.11.2021 17:14
Başak Cengiz'i samuray kılıcı ile öldüren Can Göktuğ Boz'un evinden çıkanlar şok etti!

İstanbul'a eğitim için gelen Mimar Başak Cengiz, geçtiğimiz salı günü yolda yürürken Can Göktuğ Boz'un samuray kılıçlı saldırısına uğrayarak hayatını kaybetti. Tutuklanan Can Göktuğ Boz (27) saldırıyı gerçekleştirdiği sokakta bulunan sitede oturuyordu.
Psikolojik sorunları olduğu belirtilen Can Göktuğ Boz'un evinin içinden fotoğraflar ortaya çıktı.

Evin oturma odasında duvarlara yapıştırılan A4 kağıtlarındaki yazılar ile masanın üzerindeki satranç, abaküs ve rubik küp gibi çok sayıda oyun aleti dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

DHA'da yer alan habere göre Boz'un oturma odasının duvarlarına asılı A4 kağıtlarında, 'Sabahtan akşama spor', '120 günde 4 yıl, 1 günde 24 gün.' , 'Alerji olunca 67'yi geçemedim kesin biliyorum' ve 'Sadece şınav, hapishane, doktor, zehir, fitness, hile' gibi kelimeler yazılı olduğu görüldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yazılar Boz'un kilolarıyla ilgili sıkıntı yaşadığını ortaya koyuyor. Camları gazete kağıtları ile kapatılan odanın diğer tarafındaki duvarda ise, 'Birleştir, farklı amaçla kullan, benzet.' ,'İstanbul Avrupa bölgesinde herkes katil, kadın erkek, tartışma', 'Dünyada 50 kelime vardır.' 'Sinirle kol vurma, tuzak kuruyor.' gibi notlar olduğu görülüyor. 
Öte yandan odada bulunan masanın üzerinde ise çok sayıda bozuk para, sigara kutusu, jenga oyunu olması dikkat çekiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Playlist