Bartın'da kahreden olay! Dakikalar önce annesi uyardı ama...

Bartın'da eniştesinin yanına giden 21 yaşındaki Mert Akyüz, girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti. Mert Akyüz'ün annesinin çektiği videoda, talihsiz gence denize girmeden önce 'çok açılma!' diye seslendiği görüntülendi.

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2020 19:49
Değiştirme Tarihi: 11.09.2020 19:49
Bartın'da kahreden olay! Dakikalar önce annesi uyardı ama...

Bartın'da denize girmeden dakikalar önce annesi tarafından 'çok açılma' diye uyarılan Mert Akyüz, girdiği denizde boğularak can verdi. Talihsiz gencin ölümü sonrası annesi adeta yıkıldı ve gözyaşlarına boğuldu.

Olay dün saat 17.00 sıralarında, Kurucaşile ilçesi Karaman Plajı'nda meydana geldi. İstanbul'dan annesiyle eniştesinin yanına tatile gelen Mert Akyüz, serinlemek için girdiği denizde, bir süre sonra akıntıya kapıldı. Durumu fark eden çevredekilerin müdahalesiyle Mert denizden çıkarıldı. İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık görevlilerince olay yerinde yapılan müdahaleye rağmen Mert Akyüz, yaşamını yitirdi. Acı haberi alan Akyüz'ün ailesi ve yakınları feryat ederek uzun süre gözyaşı döktü.

Mert Akyüz'ün son anlarının annesi Ayşe Akyüz tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendiği ortaya çıktı. Ayşe Akyüz, oğlunu spor yapıp, denize girerken görüntüledi. Ayşe Akyüz'ün dalgalı denize giren oğlunu, "Mert çok fazla açılma, haydi gel" diyerek uyardığı da kameraya yansıdı. Annesinin çektiği görüntülerde, Mert Akyüz'ün dalgaların olduğu denizde bir süre yüzdükten sonra sahile çıktığı görüldü.

Etiketler: bartın - deniz - boğulma