Balkonda gözyaşı dökmüştü... 'Düştü' dediği sevgilisini döverek öldürdüğü ortaya çıktı

Son dakika haberi Antalya Muratpaşa'dan geldi. 'Alkollüydük, düştü' dediği 30 yaşındaki sevgilisi için gözyaşı döken 31 yaşındaki Gökhan Ç.'nin sevgilisini döverek ölümüne sebebiyet verdiği ortaya çıktı. 

Yayınlanma Tarihi: 03.08.2020 12:06
Değiştirme Tarihi: 03.08.2020 12:06
Balkonda gözyaşı dökmüştü... 'Düştü' dediği sevgilisini döverek öldürdüğü ortaya çıktı

Antalya Muratpaşa'da dün 15.30 sıralarında polisi arayarak, sevgilisi Hatice Şimşek'in hareketsiz şekilde yattığını söyleyen Gökhan Ç.'nin ihbarı üzerine polisler ve sağlık ekipleri, Konuksever Mahallesi 798 Sokak'a geldi. Yapılan inceleme sonrası Hatice Şimşek'in hayatını kaybettiği belirlendi. Öte yandan vücudunda morluklar tespit edilen Hatice Şimşek'in cesedi, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Polis ekipleri olay üzerindeki incelemelerini sürdürürken, Gökhan Ç. bu sırada balkonda çöküp gözyaşı dökmeye başladı. 

Gökhan Ç.'nin hareketlerinden şüphelenen polisler onu gözaltına alıp polis merkezine götürdü. Burada polise, Hatice ile birlitke sarhoş olduklarını, Hatice'nin de düştüğünü söyleyen Gökhan Ç, daha sonra ifadesinde cinayeti itiraf etti. 

Gökhan Ç., cinayet itiraf ettiği ifadesinde alkollü olduklarını gece de Hatice Şimşek ile kavga ettiklerini ve sevgilisini döverek öldürdüğünü söyledi. Önce bir yakınını daha sonra da polisi aradığını söyleyen Gökhan Ç.'nin daha önce de Hatice Şimşek'e şiddet uyguladığı belirtilirken, poliste 11 suçtan kaydığının da olduğu ortaya çıktı. 

DHA