Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bakanın uçağı zorunlu iniş yaptı

Bakanın uçağı zorunlu iniş yaptı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Çanakkale’ye gitmek üzere İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalandığı 9 kişilik özel uçak, kötü hava şartları nedeniyle Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’ndeki havalimanına zorunlu iniş yaptı.

07.08.2014 19:29

Çanakkale’deki programına gitmek için saat 15.25’de sıralarında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bindiği 9 kişilik özel uçak, bir süre sonra kötü hava şartları nedeniyle Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’ndeki havalimanına zorunlu iniş yaptı. Güvenli inişin ardından Çanakkale programını iptal eden Sağlık BakanıMehmet Müezzinoğlu, karayoluyla İstanbul’a dönmek için yola çıktı.

Uçaklar Çorlu'ya indiÖte yandan İstanbul’daki kötü hava şartları, buraya inecek olan uçakları da etkiledi. Ankara, Afganistan ve Fransa’dan kalkıp İstanbul’a giden yolcu uçakları da kötü hava şartları nedeniyle Çorlu Havalimanı’na zorunlu iniş yaptı. Ankara’dan kalkan uçakta bulunan ve Çorlu’ya inen yolcular arasında bulunan HDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, İstanbul’a inemedikleri için Çorlu’ya yönlendirildiklerini ifade ederek, "İstanbul’a gitmek için bindiğim Ankara uçağı kötü hava şartları nedeniyle Çorlu’ya yönlendirildi. Buraya zorunlu iniş yaptık. Buradan otomobille İstanbul’a geçeceğim" dedi.
Yorumlar | 0
üye profil