Bakan Koca duyurdu! 'Yaşayandan Uyarılar' diyerek paylaştı...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte uyarılarda bulunmaya devam ediyor. Bakan Koca, 'Yaşayanlardan Uyarılar' diye yaptığım paylaşımla koronavirüsün etkilerine dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2020 17:52
Değiştirme Tarihi: 06.08.2020 17:52
Bakan Koca duyurdu! 'Yaşayandan Uyarılar' diyerek paylaştı...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, tüm Türkiye'yi etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili uyarılarda bulunmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden vatandaşlara seslenen Bakan Koca, 'Yaşayandan Uyarılar' başlığıyla yayınladığı mesajında test sonucu pozitif çıkan ve ailesi de koronavirüse yakalanan bir kişinin yaşadıklarını paylaştı.

BAKAN KOCA TWİTTER'DAN PAYLAŞTI!

Bakan Koca, Twitter hesabından, "Yaşayandan Uyarılar" başlığıyla, test sonucu pozitif çıkan ve ailesi de koronavirüse yakalanan bir kişinin yaşadıklarını anlattığı mesajla uyarıda bulundu.

Koca'nın paylaşımında yer verdiği koronavirüsle mücadele eden hastanın mesajı şöyle:
“Pandemi sürecinde acilde, son 2 aydır ara ara Kovid polikliniğinde çalıştım. Kovid test sonucum pozitif geldi. Ailemde herkes pozitif. Hastanede tedavi alıyoruz, babam yoğun bakımda. Kas ve kemik ağrıları, ateş, öksürük, tat ve koku kaybım var. Maskesiz dolaşmayın. H. Yücel”

Haber ile ilgili metin girin!.