Bahçeşehir'de vahşet: Kızını boğarak öldüren iş insanı intihar etti, 6 sayfalık mektup bıraktı

Gelen son dakika haberine göre İstanbul Bahçeşehir'de yaşayan iş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızı Zeynep'i boğarak öldürdükten sonra silahla intihar etti. Ardında 6 sayfalık mektup bıraktığı ifade edilen Yılmaz'ın 'Bu olayın tek sorumlusu eşimdir' yazdığı öğrenildi. 

Yayınlanma Tarihi: 23.04.2021 10:02
Değiştirme Tarihi: 23.04.2021 10:02
Bahçeşehir'de vahşet: Kızını boğarak öldüren iş insanı intihar etti, 6 sayfalık mektup bıraktı

Yaklaşık 5 yıldır psikolojik tedavi gördüğü belirtilen Yılmaz'ın bıraktığı mektupta ise eşini suçladığı öğrenildi. Bahçeşehir'de dün meydana gelen olayda, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Faik Yılmaz'ın oğlu iş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı boğarak öldürdü. 6 sayfalık mektup bırakan Yılmaz daha sonra tabancayla intihar etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Eve gelen Cüneyt Yılmaz'ın öğretmen eşi Serap Yılmaz kızı ve kocasının cansız bedenini görünce sinir krizi geçirdi. 

Polisin incelemesinin ardından baba ve kızının cenazesi, Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Yakınları tarafından cenazeleri alınan baba ve kızı, bugün Büyükçekmece'de toprağa verildi. Yılmaz'ın intihar öncesinde yazdığı 6 sayfalık mektup ise incelemeye alındı. Cüneyt Yılmaz'ın mektupta eşinin kendisini aldattığını öne sürüp, "Bu olayın tek sorumlusu eşimdir" yazdığı öğrenildi.