Bağcılar'da sokak ortasında arkadaşını gözünden bıçakladı!

İstanbul Bağcılar'da bir kişi, arkadaşları tarafından sokak ortasında gözünden bıçaklandı. İsminin Murat Ceylan olduğu öğrenilen kişinin beyin ölümünün gerçekleştiği ifade edildi. Öte yandan dehşet anları, kameralara da yansıdı.

Yayınlanma Tarihi: 30.01.2021 09:42
Değiştirme Tarihi: 30.01.2021 09:42

Bağcılar'da geçtiğimiz perşembe günü gece saatlerinde korkunç bir olay yaşandı. Bağcılar'ın İnönü Mahallesi'nde iddiaya göre Murat Ceylan ve arkadaşları sebebi henüz belli olmayan bir şekilde kavga etmeye başladı.

Kavganın hemen ardından bir kişi eline aldığı bıçakla Murat Ceylan'a saldırıp birçok yerinden bıçakladı. Gözüne, karın boşluğuna ve koluna bıçak darbeleri isabet eden Murat Ceylan, kanlar içinde yere yığıldı. 

Saldırıya uğrayan Murat Ceylan

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı kişiyi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Murat Ceylan'ın beyin ölümünün gerçekleştiği öğrenildi. 

'BIÇAĞI GÖZÜNE SOKTU BIÇAK GÖZÜNDE KALDI'

Yaşanan bıçaklı kavga sonrası ilk olay yerine gelen Kerim Derebaş, yaşanan o anları anlatarak "Sesler gelmeye başladı. Dışarı çıkıp bakmak zorunda kaldık. Yaralanan kişi bizim kendi arkadaşımız. Hakaret küfürler etmeye başladılar. İçerden ekmek bıçağı ile çıktı, Murat Ceylan bir omuzundan, bir göğsünden ve gözünden yaralandı. Bıçağı gözüne soktu bıçak gözünde kaldı. İlk ben yardıma koştum polisi ambulansı aradık. Kavganın sebebinin para yüzünden olduğunu duyduk. Vuran kişiyi biz tanımıyoruz ilk defa gördük. Babası ile bugün konuştum Murat Ceylan'ın beyin ölümünün gerçekleştiği öğrendik." dedi. Bıçaklı kavgaya karışan kişilerin polis ekipleri tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. 

Kaynak: DHA