Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hayatlarının şokunu yaşadılar

Sürpriz ziyarete gelen çocuklar, babalarının ölüsüyle karşılaştı

01.06.2015 12:05

Adana'da bir inşaatta bekçilik yaparak geçimini sağlayan 61 yaşındaki şahsı ziyarete giden çocukları, babalarının ölüsüyle karşılaşınca hayatlarının en büyük şokunu yaşadılar.

Emekli olan 61 yaşındaki Latif Çay, iddiaya göre geçinemediği için inşaatlarda bekçilik yapmaya başladı.

Çukurova ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesi'ndeki inşaatta bekçilik yapan Çay, 3 aylar geldiği için niyetlenip oruç da tutuyordu. Oruç tuttuğu için gece inşaatta sabaha kadar kalan yaşlı adam, zaman kaybetmemek için eve gitmeyerek inşaatta yattı.

Bu arada Çay'ın çocukları eve babalarını ziyarete geldi. Anne, çocuklarına babalarının oruçlu olduğu için bekçilik yaptığı inşaatta yattığını söyledi. Bunun üzerine çocukları inşaata giderek babalarına sürpriz yapmak istedi.

Ancak inşaata gelen çocukları bir türlü babalarını bulamadı. Seslenmelerine rağmen Latif Çay bir türlü ses vermedi. Önce kalkıp bakkala gitmiş olabileceğini düşündüler ancak bir süre beklemelerine rağmen kimse gelmedi. Bunun üzerine hemen polise haber verildi.

Polis, yaşlı adamı yatağında cansız halde yatar vaziyette bulunca hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Bu duruma öğrenen Çay'ın çocukları şoka girerek, uzun süre kendilerine gelemedi. İnşaat etrafında gözyaşlarına boğulan Çay'ın çocukları birbirlerine sarılarak, acılarını dindirmeye çalıştılar.

Bu arada Çay'ın torunları da inşaata gelerek gözyaşlarına boğuldu. Bir torunu dedesini görmek için onun öldüğü odaya girmek istedi ancak polis izin vermedi. Çay'ın cenazesi çalışma yapıldıktan sonra otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Çay'ın tansiyon hastası olduğu, buna bağlı olarak hayatını kaybetmiş olabileceği tahmin ediliyor.

İHA

Yorumlar | 0
üye profil