Azra Yünlü: Digital dünyanın yeni starı 

İhlas Haber Ajansı - Azra Yünlü'nün yeni çıkardığı ‘Biliyorum’ adlı single çalışması digital mecralarda 5 günde, 5 milyon kişi tarafından dinlendi ve çok sevildi. En çok ilgi gördüğü mecralar Tiktok, İnstagram ve YouTube oldu. Tiktok’ta 5 günde, 1 milyon kişi tarafından içerik videoları çekildi. 

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2021 20:30
Değiştirme Tarihi: 01.06.2021 20:43
Azra Yünlü: Digital dünyanın yeni starı 

Azra Yünlü kendini şöyle anlattı:

Aslında sosyal medya üzerine bir kariyer planlamıyordum. Aslen Antalyalıyım, İstanbul’a Sadri Alışık Konservatuarında oyunculuk okumak için geldim. Tiyatro ve oyunculuk üzerine kariyer planlar ve icra ederken, bir şarkı söyledim ve sabah gözlerimi sosyal medya fenomeni olarak açtım. 

Çok sevdiğim bir şarkıyı, içimden geldiği gibi kendi tarzımla söylerken yanımdaki arkadaşım o anı videoya kaydetmiş ve sosyal ağlarda paylaşmış. Kendimi kaptırıp yaşayarak söylerken ve habersiz bir video olduğu için takdir edersiniz ki doğal olması sebebiyle kısa süre içerisinde milyonlara ulaştı. Daha sonrasında bu ilgi ve sevgi beni çok mutlu ettiği için, bunu devam ettirmek istedim. 

Şahsıma ait Tiktok hesabı oluşturdum. Aktif olarak eskilerde kalmış bir çok arabesk esere kendime has yorumum ve tavrımla yeniden gündeme gelmesini sağladım. Sosyal medya ağlarında milyonlarca kitleye sahip oldum. Gündemde olan bir insan olunca haliyle sevenin kadar sevmeyenin de oluyor. Özellikle bu sektörde gerçek dostun zor bulunacağını anladım. Tabiri caiz ise geçmişten, bugüne bir çok kez sırtımdan bıçaklandım. Her sanatçının hayali yaşanmışlığını anlatan bir şarkıyı seslendirmektir. Bence bu şarkı da deyim yerindeyse biçilmiş kaftan gibi üzerime oturdu. Şarkıyı çok severek seslendirdim. Her insanın hayatına dokunacağına inandığım sözler vardı içinde .. Ve şimdi herkesin hainlere söyleyeceği bir şarkı var .

Herkese İnat Gülüyorum.