Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aziz Yıldırım 12. adam oluyor!

Aziz Yıldırım 12. adam oluyor!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Süper Kupa maçında G.Saray Başkanı Ünal Aysal ile karşılaşmamak için maçı Sarı-Lacivertli taraftarlarla izleme kararı aldı

03.08.2014 14:25

Süper Kupa maçı için geri sayım başlarken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ilginç bir karar aldı. 25 Ağustos'ta ATV'den naklen yayınlanacak maç için Manisa'ya takımla birlikte gitme kararı alan Aziz Yıldırım'ın karşılaşmayı Sarı-Lacivertli taraftarlarla birlikte izleyeceği ifade edildi.

3 temmuz gerilimi3 Temmuz sürecinden beri Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile gerilim yaşayan ve her fırsatta sert açıklamalar yapan Yıldırım'ın böylelikle Aysal ile karşılaşmamak için bir çözüm bulduğu ifade edildi. Maçı Sarı- Lacivertli taraftarlarla birlikte izleyecek olan Aziz Yıldırım'ın tam karşı tribününde ise Ünal Aysal olacak. Aysal karşılaşmayı protokol tribününden izleyecek. Yıldırım'ın kupanın kazanılması halinde protokole gidip gitmeyeceği de merak konusu. Geçen sezon araya devlet girmişti!Geçen sezon Kadir Has Stadı'nda oynanan Süper Kupa finalinde de benzer bir kriz yaşanmıştı. Protokolde Aziz Yıldırım ile Ünal Aysal'ın arasına dönemin Devlet bakanları Suat Kılıç ile Taner Yıldız girmişti. Yan yana değil karşı karşıya!Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Ünal Aysal Süper Kupa maçını yan yana değil karşılıklı tribünlerden izleyecek.
Yorumlar | 0
üye profil