Azeri model V.N.'ye İstanbul'da sevgilisi tarafından öldüresiye dayak

İstanbul'da hayatını sürdüren Azerbaycanlı model V.N., Filistinli sevgilisi tarafından öldüresiye dövüldü. O anlar, Azeri modelin bakıcı için eve taktırdığı güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken, V.N.'nin burnunun kırıldığı ve vücudunda çok sayıda zedelenme yaşandığı belirtildi. Yardım isteyen genç kadın, 'Bebeğimin ve benim can güvenliğim yok' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2020 09:18
Değiştirme Tarihi: 18.11.2020 09:18
Azeri model V.N.'ye İstanbul'da sevgilisi tarafından öldüresiye dayak

Sabah gazetesinden Dilek Yaman Demir'in haberine göre, Azerbaycanlı model V.N., Filistinli sevgilisi tarafından çocuğu öldürülmekle tehdit ediliyordu. Filistinli iş adamı genç modele, 'Hamileliği sonlandır' derken, genç kadın sevgilisine 'Doğum yapmak istiyorum' diyerek karşılık vermişti. 

V.N. bu nedenle sevgilisi tarafından öldüresiye darp edildi. Karnına, beline, kafasına art arda darbeler alan kadın bayıldı, kendine gelince dehşeti yaşamaya devam etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Vahşeti yaşatan Muhammed K., "Seni Azerbaycan'a rezil edeceğim, Çocuğu elinden alıp Suriyeliler'e vereceğim" tehdidinde bulundu.

Yaşanan bu kabus aylarca sürerken, hamile olan V.N., sonunda doğum yaptı. Bu sırada Filistinli iş adamı Muhammed K. da kadını rahat bırakmıştı ve  bir süre sonra da iyi davranacağını vaadederek tekrar geldi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sevgilisinin değiştiğini sanan genç model, çocuğu kucağındayken evde sevgilisi tarafından aniden darp edilmeye başlandı. Bakıcı için eve taktırılan güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, Muhammed K., bir boksör gibi art arda yumruklarla kadını tanınmaz hale getirdi. Kanlar içinde kalan kadın, polisi aramak istedi, ancak darp sürdü. Kanaması durmayınca bir hastaneye giden V.N.'nin burun kemiğinde kırık ve vücudunda zedelenmeler tespit edildi.

'İNSANIN KANINI DONDURUYOR'

Avukat Güzide Şeniz Pakkan aracılığıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Pakkan, "Mağdur kadın büyük korku içinde çocuğu ve kendisinin can güvenliğinden endişe ederek yaşıyor. Darp görüntüleri insanın kanını donduruyor. Hukuki olarak bütün gücümüzle bu vahşete 'dur' diyeceğiz" ifadesini kullandı.